English 
فروش خدمات و محصولات توسط نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آذران وب

فروش خدمات و کالا

اکثر شرکت‌ها زمان کافی را برای بررسی تمام عوامل مؤثر در فروش خود صرف نمی‌کنند و تلاش نمي‌كنند كه اشتباهاتشان را جست‌وجو کنند، نقاط قوت خود را بشناسند و بفهمند چگونه بهتر عمل کنند.
دلایل متفاوتی وجود دارند که باید استراتژی فروش (Sales Strategy) سازمان تان را به طور پیوسته ارزیابی و بازنگری کنید. سه دلیل رایج در این زمینه عبارتند از: کالاهای مرجوعی بیش از حد، حاشیه سود ناچیز و از دست دادن مشتریان. نرم افزار CRM آذران وب برای بخش فروش محصولات و خدمات که با ثبت اطلاعات مشترک و زدن فاکتور همراه می باشد بسترهای زیر را در نظر گرفته است.
 • ثبت اطلاعات اصلی مشتری

  ثبت اطلاعات اصلی مشتری

  مشترکین شما مهمترین وجه تجارت و تولید شما هستند و اطلاعات آنها نیز می بایستی آنقدر به روز باشد تا رابطه شما با مشترکتان همیشه پویا باشد.تغییر شماره تلفن،آدرس،شماره موبایل و اطلاعات تماس شرکت یک امر بدیهی است.اما اینکه تمامی این اطلاعات در دسترس کارمندان یک مجموعه باشند امری مهم می باشد.
  در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آذران وب،بخش مدیریت ارتباط با مشتریان با ثبت اطلاعات اصلی مشتری آغاز و در یک پروفایل در کنار باقی اطلاعات از جمله فاکتورها،حساب مشتری و .... می باشد.
 • ثبت پیش فاکتور و فاکتور

  ثبت پیش فاکتور و فاکتور

  ثبت فرم درخواست،پیش فاکتور،فاکتور و سند پرداخت در این نرم افزار امکان پذیر است.فاکتورهای مشترک شما از ابتدای خرید تا به حال همگی در سیستم شما نگهداری میشود.
  امکان تبدیل مشترک موقت به دائم،فرم درخواست به پیش فاکتور و فاکتور و حتی معلق کردن فاکتوری خاص برای عدم محاسبه شدن آن در حساب های مشتری،همگی با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آذران وب قابل انجام است.
 • حساب مشتری

  حساب مشتری

  حساب های مشتری از جمله پرداخت مربوط به هر فاکتور،مبلغ و تاریخ پرداخت و چگونگی پرداخت آن مواردی هستند که در نرم افزار ارتباط با مشتری آذران وب در پروفایل مشتری قابل دسترس می باشند.این نرم افزار می تواند در آن به شما تمامی اطلاعات پرداخت
  های مشتری،منطبق بر فاکتورهای وی را اطلاع داده و آنها را همیشه برای شما در بانک اطلاعاتی خود ذخیره ونگهداری می نماید.
Copyright © 2012 AZARANDESIGN.COM All right Reserved Powered By AzaranWeb