English 
بازاریابی خدمات و محصولات توسط نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آذران وب

بازاریابی خدمات و محصولات

یکی از مهمترین مسائل حیاتی یک مجموعه،روش جذب مشتریان آن می باشد.چرا که بدون مشتریان، درآمدی نیز وجود نخواهد داشت . این روش ها تا پیش این به روش سنتی به انجام می رسیده است ولی با مراجعه به پروسه جذب و بازاریابی مشتری CRM آذران وب،این پروسه به شکل زیر به انجام میرسد:
 • روش جذب مشتریان

  روش جذب مشتریان

  فرقی نمی‌کند که در چه حوزه‌ای از کسب و کار فعالیت می‌کنید، اگر مشتری نداشته باشید، کسب و کار شما در نهایت تعطیل خواهد شد.به همین خاطر بسیار اهمیت دارد که بتوانید بازار هدف مد نظرتان را تحت تاثیر قرار دهید که از شما خرید و بازهم به شما مراجعه کنند.
  تقریبا در هر بازاری سطح رقابت به جایی رسیده که بدون تبلیغ، نمی‌توان جایی در بازار یافت. حتی شرکت‌های بسیار بزرگ نیز از تبلیغات غافل نمی‌شوند و البته کسب و کارهای کوچک معمولا نسبت به اهمیت تبلیغات آگاهی ندارند.شاید لازم نباشد که برای معرفی کسب و کار کوچک‌تان در شبکه‌های تلویزیونی سراسری تبلیغ کنید اما سعی کنید در محله‌ای که در آن حضور دارید، خود را به مصرف‌کنندگان بشناسانید.
  می‌توان از اقداماتی مانند فروش فوق‌العاده یا توزیع بن تخفیف به عنوان شیوه‌هایی مناسب برای معرفی کسب و کارهای کوچک نام برد.
  نرم افزار CRM آذران وب این امکان را فراهم می سازد تا به هنگام ثبت اطلاعات مشترک،از بین روش های جذب یکی را انتخاب و برای مشترک مورد نظر ثبت نموده و در نهایت از نحوه های جذب مشترک گزارش مشخصی گرفته می شود که خط مشی مناسب را برای برنامه ریزی نحوه جذب مشترکین ارائه خواهد داد. بر اساس نوع فعالیت شرکت و مجموعه،این روش ها می تواند تبلیغات اینترنتی،بازاریابی،نشریات و روزنامه ها،ارسال فکس و.... باشند.
 • گروه مشتریان

  گروه مشتریان

  یکی از دلایل به کارگیری نرم افزار CRM آذران وب ،کمتر کردن زمان انجام فعالیت ها و مکانیزه کردن فعالیت های مربوط به روابط با مشتری است که خود منجر به دائمی شدن مشتریان موقت و جذب مشتری بیشتر می شود.گروه بندی مشترکین باعث می شود مشترکین شما در گروه های مشخص با برنامه ای از پیش تعیین شده سرویس داده شوند،در زمانی خاص به گروهی خاص تخفیف داده شود و حتی برای گروهی مشخص پیامک و یا پیام ارسال شود.
  این گروه بندی بسته به فعالیت مجموعه متفاوت و متنوع است.
 • زمینه فعالیت مشتریان

  زمینه فعالیت مشتریان

  مشترکین شما می توانند از گروه ها و صنف های متفاوت باشند و مقوله مهم این بحث دسته بندی درست مشترکین در گروه های متفاوت است.
  در واقع شما با گروه بندی مشترکین خود بر اساس صنف کاری آنها این امکان را برای مجموعه خود فراهم می سازید تا اولا در جمع بندی کلی شناخت بهتری از مشترکین خود داشته باشید، و ثانیا چه بودجه ای را برای مشترکین چه صنفی انجام دهید!
  تبلیغات در ماهنامه های تخصصی کامپیوتر بهتر است یا ارسال پیامک به لیست شماره همراه پزشکان؟ نصب بیلبورد در نمایشگاه ساختمان بیشتر مشترک می آورد و یا تبلیغات توی روزنامه های پر تیراژ! این برنامه ریزی ها فقط با CRM آذران وب قابل انجام خواهد بود.
 • نوع نظرات و بازخورد مشتریان

  نوع نظرات و بازخورد مشتریان

  نظرات ،پیشنهادات و انتقادات مشتریان برای هر مجموعه ای بسیار حائذ اهمیت است. حتی اگر شما مجموعه ای بسیار پایبند تشریفات نباشید،مطمئنا فرم درخواست نظر،و یا رضایت مشتریان را سالی یکبار برای مشتریان خود ارسال می نمایید.
  حتی اگر نتیجه آنچه که شما انتظار داشته اید نباشد،ولی همین کار باعث می شود مشترک شود احساس نماید که اولا شما نظر وی را جویا شده اید و فقط برای دریافت هزینه ها با وی در ارتباط نیستید،ثانیا یکی از محورهای برنامه ریزی آینده شرکت شما نظرات مشترکین شما می باشد.این پروسه با CRM آذران وب بسیار کاربردی تر خواهد بود.
 • ارسال پیامک

  ارسال پیامک

 • ارسال ایمیل

  ارسال ایمیل

 • اعزام بازاریاب

  اعزام بازاریاب

Copyright © 2012 AZARANDESIGN.COM All right Reserved Powered By AzaranWeb